Ortaklık Koşulları & Kullanımı

  1. Ortaklı Programı Nedir?

Onlinematbaasitesi.com ortaklık programı, ek kazanç sağlamak isteyen ve bu amaçla ürünlerimizi tanıtan blogger ya da sosyal medya kullanıcıları için oluşturulmuş bir sistemdir. Sizin için özel oluşturulan kod ile paylaşımlarınız, yazılarınız veya referanslarınız sayesinde bize ulaşan ziyaretçilerimizin verdikleri sipariş tutarı üzerinden belirli bir komisyonun program katılımcısına verilmesidir.

  1. Neden Bu Sistem Var?

2 yılı aşkın süredir e-ticaret alanında hizmet veren onlinematbaasitesi.com’dan ürün satın almış değerli bloggerlar, memnuniyetlerini bloglarında ve sosyal medya hesaplarında takipçileri ile paylaşarak bize destek verdiler.

Madem biz müşteri kazanmak için dijital reklam veriyoruz, bizim için emek harcayan güzel insanlarla neden gelirimizi paylaşmayalım?

  1. Bir Bloğunuzun Olması Gerekli mi?

Hayır, bir bloğunuzun olması gerekli değil. Bloğunuz varsa başarı oranınız daha yüksek. Eğer sadece sosyal medya kullanıcısı iseniz, oluşturacağımız kodu, sosyal medya platformunuzda da paylaşıp, sistemden yararlanabilirisiniz.

  1. Nasıl Kayıt Olacağım?

Ortaklık Programı linkine tıklayıp, karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Kayıt olmak ücretsiz. Ayrıca sizin onaylı bir ‘Ortaklık Programı’ üyesi olabilmeniz için  koşulları sağlayan bir kullanıcı iseniz ortaklığınızı onaylayacağız.

  1. Kayıt Oldum. Şimdi Ne Yapacağım?

Ortaklık Programı linkine tıklayarak sisteme giriş yapıyoruz.

Giriş yaptığımızda program hesabımız hakkında tüm bilgileri bu ekrandan görebilir ve düzenleyebiliriz. Ardından ‘Takip Bilgilerim’ başlığı altındaki ‘Takip Kodu Oluşturma Aracı’ bağlantısına tıklıyoruz. 1. satırda gördüğünüz size ait takip kodunuz. Şimdi yapacağınız işlem bir alt satırdaki, ‘Takip Bağlantısı Oluştur’ başlığının altındaki yere ürünümüzün adını girmek. Merak etmeyin ürünün uzun adını bilmenize gerek yok. İlk üç harfini yazarak sistemin size otomatik olarak ürünleri sunduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz ürünü seçiyorsunuz. Aşağıda ‘Takip Bağlantısı’ başlığı altında sistemin size otomatik olarak oluşturduğu bağlantı linkini görebilirsiniz. İşte size lazım olan, takipçileriniz ile paylaşacağınız kod bu.

  1. Kodumu Oluşturdum, Bloğuma Ekledim. Şimdi Ne Olacak?

Arkanıza yaslanın ve bekleyin. Ortaklık Programı linkine tıklayıp ‘işlemlerim’ başlığı altındaki ‘işlem geçmişimi göster’ bağlantısına tıklayarak, geçerli bakiyenizi ve size en son ne kadar ödeme yaptığımızı takip edebilirsiniz.

  1. Geçerli Bakiyem Artık 0,00 TL Değil. Paramı Ne Zaman Alabilirim?

Tebrikler. Ayrıca teşekkürler. Ödemeniz 50 tl ve üzerinde olduğunda artık ödemenizi alabilirsiniz. Ödeme alabilmeniz için, yapmanız gereken tek şey bize bir mail yazarak, ödemenizin hesabınıza aktarılmasını istemek veya alış verişinizde kullanmak için ödemenizin karşılığında indirim kodu talep etmek. 

Hepsi bu kadar. Takıldığınız, anlamadığınız, daha detaylı bilgi istediğiniz bir durum olur ise bize onlinematbaasitesi@gmail.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.